Aptamil 1 Comfort ,400gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95306/image_1920?unique=7adacad

1,710.00 L 1710.0 ALL 1,900.00 L

1,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Aptamil Comfort 1 është një formulë qumështi për foshnjat që nga lindja deri në moshën 6 muajshe. 
  • Përdoret si një menaxhim dietik për dhimbje barku dhe konstipacioni(kapsllek) te foshnjat. 
  • Aptamil Comfort 1 është i pasuruar me Beta-palmitate dhe GOS/FOS (galakto-frukto-oligosakaride). 
  • Ndihmon në rritjen dhe zhvillimin e foshnjave dhe i mbron ata nga diarreja.