Aptamil 2 Comfort ,400gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95307/image_1920?unique=635a565

1,440.00 L 1440.0 ALL 1,600.00 L

1,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Aptamil Comfort 2 është një formulë qumështi për foshnjat  nga mosha 6 muajshe. 
   • Përdoret si një menaxhim dietik për dhimbje barku dhe konstipacioni(kapsllek) te foshnjat. 
   • Aptamil Comfort 1 është i pasuruar me Beta-palmitate dhe GOS/FOS (galakto-frukto-oligosakaride). 
   • Ndihmon në rritjen dhe zhvillimin e foshnjave dhe i mbron ata nga diarreja.