Hipp Mama Herbal Nurising Tea

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95320/image_1920?unique=8d0d7a2

0.00 L 0.0 ALL 700.00 L

583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Çaji për stimulim të qumështit të gjirit është një miksim i bimëve të zgjedhura si finok, glikanxo dhe kimon, të cilat njihen për stimulimin e prodhimit të qumështit.
  • Gjithashtu ndihmon në mbulimin e nevojave për lëngje gjatë kohës së gjidhënies.
  • Produkt organik.
  • Nuk përmban ngjyrues, aromatizues sintetik, konservantë.
  • Pa përmbajtje gluteni.

  Përdorimi

  • Në 200 ml ujë të pijshëm të vluar ose të ftohtë shtoni 2 lugë çaji për stimulim gjiri dhe trazojeni.Doza ditore 2-3 filxhan në ditë.