Im Baby Aqua 500ml,

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95061/image_1920?unique=aeecf7f

135.00 L 135.0 ALL 150.00 L

125.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Ujë për beba dhe fëmijë nga 0-13 vjeç. 
  • Për një rritje të shëndetshme të fëmijëve. 
  • Ujë i pastër dhe i lehtë mikrobiologjikisht.
  • Ujë i përshtatshëm për ushqyerjen me gji.

  REGJISTROHU për t'u antarësuar si klient duke përfituar 10% zbritje për të gjitha produktet e parafarmacisë si dhe për të marrë me email gjithë të rejat

  Connect with us