Alta Natura Angelis Notte e Di ,60 tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89200/image_1920?unique=49c9c1d

3,240.00 L 3240.0 ALL 3,600.00 L

3,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Angelis nga Alta Natura , me tableta për ditën edhe natënkundërvepron me çrregullimet e menopausës.
  • Falë përbërsve aktivë të përmbajtur në ekstraktet bimore të sojës , kohoshit të zi, tërfilit të kuq, pemës së  dëlirë, Angelica Griffonia, Balsam Limon, Hops Whitania Somnifera, Horehound dhe Passionflower, luftojnë crregullimet e duarve, nxisin relaksimin edhe mirëqënien mendore.
  • Ato veprojnë në mënyrë të favorshme në procesin e djersitjes.
  • Me veprim tonik-adaptogjen janë të dobishëm në rast të lodhjes fizike edhe mendore.
  • Në sinergji me Magnezin , Vitaminën B6 edhe Vitaminën D3, shërbejnë si burime të dobishme për funksionin normal psikologjik , aktivitetin e rregullt hormonal edhe ruajtjen e kockave .

  Përdorimi:

  • Këshillohet të merret një kompresë në mëngjes edhe një kompresë në darkë.