BAMBO Nature, large pack

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121771/image_1920?unique=1276ca0

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,000.00 L

Not Available For Sale

 • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

 • BAMBO Nature, large pack jane pampersat, të cilat janë formuluar posaçërisht për lëkurat delikate dhe që kanë  prirje atopike, duke i bërë ato të sigurta në përdorim për të vegjlit tuaj. 
 • Pelenat BAMBO Nature mundësojnë përthithjen e shpejt dhe bllokojnë gjithashtu dhe lagështinë deri në 12 orë.
 • Fëmija juaj do qëndrojë i thatë gjatë ditës ose natës.
 • Përshtaten sipas peshës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje. 
 • Të buta, të holla dhe shumë përthithëse duke i dhuruar ndjesi komforti femëjës  tuaj.
 • Të testuara dermatologjikisht.
 • Pelena ekologjike.
 • Pa aromë.
 • Pa klorinë.
 • Pa ftalate.
 • Pa karbon