Bionike Defence Color Eyebrow Liner

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/94889/image_1920?unique=bd37e21

1,314.00 L 1314.0 ALL 1,460.00 L

1,216.67 L

Not Available For Sale

  • Ngjyra

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Laps per vetullat. I disponueshem ne 2 nuanca (301-302).

  • Permban:

    Agjent teksturizues (sericite): Permiresojne aplikimin e produktit si dhe e bejne ate te qendroje me gjate ne lekure.

    Perdorimi:  Aplikojeni si cdo laps tjeter vetullash. Eshte me prehje.