BIONIKE DEFENCE COLOR HYDRA GLOW

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123732/image_1920?unique=c53c1ca

2,088.00 L 2088.0 ALL 2,320.00 L

1,933.33 L

Not Available For Sale

  • NGJYRAT

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Fondatine qe mban lëkurën të hidratuar dhe të mbrojtur deri në 24 orë. 
  • -Acidi hialuronik ndihmon për të luftuar humbjen transepidermale të ujit, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar.
    -Prebiotik (beta-glukan) promovon ekuilibrin e mikrobiotës së lëkurës, duke forcuar mbrojtjen natyrale të lëkurës.
    -Vitamina E mbron nga dëmtimi i radikaleve të lira dhe stresi oksidativ. 
  • Aplikojeni me prekje të vogla duke përdorur furçën përkatëse ose direkt me majat e gishtave.
  • *Momentalisht gjendje vetem 101,102,103