BIONIKE DEFENCE COLOR MAT VELVET,12H MATTIFYING FONDATION

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123546/image_1920?unique=bd37e21

2,124.00 L 2124.0 ALL 2,360.00 L

1,966.67 L

Not Available For Sale

  • NGJYRAT

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Fondatinë me një efekt natyral mat deri në 12 orë SPF 15. 
  • -Teksturizues (talk, silicë) japin nje efekt mat për një kohë të gjatë.
    -Gjalpë Shea lipid zbutës, i jep lëkurës rehati.
    -Vitamina E mbron nga dëmtimi i radikaleve të lira dhe stresi oksidativ.
  • Aplikojeni me prekje të vogla duke përdorur furçën përkatëse ose direkt me majat e gishtave.