BIONIKE DEFENCE COLOR NUDE FUSION NATURAL FOUNDATION, 30 ML

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123543/image_1920?unique=bd37e21

4,257.00 L 4257.0 ALL 4,730.00 L

3,941.67 L

Not Available For Sale

  • Nuanca

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Fondatine me nje efekt nud duke e ber lekuren te duket e persosur dhe natyrale. Zbut dhe barazon tonin e lekures. SPF 15. 
  • Teksturues: kombinim i pudrave ultra të imta që i japin një prekje të butë formulimit dhe lejojnë një shpërndarje të përkryer të barabartë. 
  • Falë vetive thithëse të sebumit, ato ruajnë  lëkurën dhe ndihmojnë në kamuflimin e mikro-vrazhdësisë.