Start by iHealth Blood Preassure Monitor

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89225/image_1920?unique=aeecf7f

5,850.00 L 5850.0 ALL 6,500.00 L

5,416.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Aparati Start by iHealth BPA, arrin te  masi presionin e gjakut, rrahjet e zemrës suaj dhe zbulon rrahjet e parregullta të zemrës (aritmia). 
  • Lexoni rezultatet tuaja direkt në ekranin e tij të madh LCD d.
  •  Start nga iHealth BPa mund të përdoret nga 4 përdorues dhe të ruajë 30 matje për përdorues.
  •  Mesatarja e 7 ditëve të fundit është llogaritur për matjet AM ose PM (koha e rekomanduar për matje).
  •  Ideale për t'u përdorur në shtepi. 
  • Perimetri i manshetave: 22-30cm. 
  • Afishohen ora dhe data. Kapacitetin e ka per 4 përdorues. 
  • Paketimi permban:1 Monitorues i tensionit të gjakut të krahut të sipërm. 1 manshete,1 çantë udhëtimi,4 bateri AAA