Caudalie Divine Oil Multi Purpose Dry Oil

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121651/image_1920?unique=7f3f072

3,852.00 L 3852.0 ALL 4,280.00 L

2,308.33 L

Not Available For Sale

  • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Divine Oil , përmban një përzierje të rrushit dhe vajrave argan, të kombinuara me polifenolë antioksidues .
  • Ky vaj  hidraton, ushqen dhe ofron shkëlqimin e fytyrës, trupit dhe flokëve tuaj.

Përdorimi:

  1. Mund ta aplikoni  në mbrëmje.
  2. Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin, në flokë , apo edhe fytyrë .
  3. Lijeni  pak minuta deri sa të përthithet.
  4.  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik.