Caudalie Premier Cru Set 2023

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124415/image_1920?unique=f75308d

11,500.00 L 11500.0 ALL 11,500.00 L

9,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kiti më I ri nga Caudalie është ai I linjës Vinosource , i cili përfshin

  1.Caudalie Premier Cru The Rich Cream 30ml

  • Premier Cru The Rich Cream është linja best seller e Caudalie .
  • Fale përmbajtjes së saj me acid hialuronik , vinferine , jep veprimin e fundit kundër plakjes, ku lëkura jua do ndihet më rinore .
  • Rich Cream ushqen intensivisht dhe e qetëson lëkurën e thatë , duke e rigjeneruar e zbutur rrudhat .
  • Lëkura juaj do ndihet më e rafinuar edhe më rrezatuese
  • Rekomandohet të përoret te lëkurat të cilat janë tepër të dehidratuara (të thata ),
  • The Rich Cream mundëson hidratim intensiv.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
   
  2.Caudalie Premier Crue Eye Cream 5 ml
  • Premier Cru Eye Cream është kremi më I mire ultra-efektiv , I cili përdoret  për konturet e  syve.
  • Falë përbërjes së saj arrin të  trajtoj të gjitha shenjat e plakjes, duke zbutur pigmentimin dhe të ndriçoj menjëherë  zonën rreth syve.
  • Tekstura e lehtë, pa aromë, lë lëkurën të ndjehet e hidratuar, e lëmuar.
  • Rrathët e errët dhe fryrja zbehen për të nxjerë në pah një zonë të syve që shkëlqen.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë në zonën e syve .
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.


  3.Caudalie Premier Cru 

  • Premier Cru The Cream është linja best seller e Caudalie .
  • Falë përmbajtjes së saj me acid hialuronik , vinferine , jep veprimin e fundit kundër plakjes, ku lëkura jua do ndihet më rinore .
  • Me teksturën e saj kremoze shkrihet në lëkurë , duke e lënë atë të ndjehet e mëndafshtë, e lëmuar dhe e hidratuar.
  • Lëkura juaj do ndihet më e rafinuar edhe më rrezatuese.

  Përdorimi

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .
  • Mund ta përdorni vetëm ose  pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.