Caudalie Vinosource-Hydra Set 2023

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124414/image_1920?unique=7f3f072

4,560.00 L 4560.0 ALL 4,560.00 L

3,800.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kiti më I ri nga Caudalie është ai I linjës Vinosource ,  përfshin S

    

   1.     Serumi Vinosource S.O.

   • Serumi Vinosource S.O.S , depërton thellësisht në lëkurë ,falë formulès së përqëndruar , të pasur me ujë organic të rrushit dhe teksturës së hollë të saj
   • Ky serum arrin të shpërndaj vazhdimisht ujë për të rivendosur ekuilibrin e hidratimit të lëkurës në mënyrë që ajo të ndihet e freskët dhe e butë.
   •  Stimulon mekanizmat e brendshëm të hidratimit për të rikthyer nivelet optimale të tij. Lëkura e dehidratuar menjëherë ndihet e butë dhe e freskuar.

   Përdorimi :

   1. Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit
   2. Lëreni të veprojë për pak minuta
   3. Më pas vendosni kremin tuaj


  2.     Vinosource Hydra Moisturizing Mask

  • Vinosource Hydra Moisturizing Mask e pasuruar me ujë të ekstraktuar nga rrushi, centella asiatica organike zbutëse dhe polifenole të rrushit, jep efekt antioksidues .
  •  Aplikimi I kësaj maske mundëson hidratim dhe qetësim intensiv të lëkurës
  •  E mbron për një kohë të gjatë nga dehidratimi lëkurën tuaj . 

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të aplikohet dy herë në javë
  2. Pas aplikimit të një shtrese të hollë, lëreni  për 5 deri në 10 minuta.
  3. Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.
  4. Kujdess!! Shmangni  zonën e konturit të syve .


  3.Vinosource-Hydra S.O.S Intense Moisturizing Cream

  • Vinosource-Hydra S.O.S Intense Moisturizing Cream  është I formuluar në mënyë perfekte që të përdoret nga lëkurat e thata në të ndjeshme

  •  Falë përbërjes së saj me vaj bori, ujë rrushi organik, polifenole mundëson hidratimin intensive të lëkurës tuaj duke rikthyer elasticitetin.
  •  Ky krem arrin të pakësoj e skuqjet (shfaqjen e kapilarëve) duke I mbajtur nën kontroll , që mund të vijnë  si pasojë e ndryshimeve klimaterike.

  Përdorimi

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, në zonën e fytyrës edhe qafës .  
  • Mund ta përdorni pas aplikimit të serumit .
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.