Alta Natura Emodil Detergent 150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89292/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Emodil Detergente , është pastrues delikat specifik për zonën perianale. 

  • Duket si një shkumë e butë falë  pH fiziologjik që garanton një veprim delikat pastrues dhe hidratues të zonës perianale, pa përkeqësuar asnjë gjendje inflamatore të vazhdueshme.

        Përdorimi

  • Aplikojeni shkumën në zonën e prekur. 
  • Më pas shpëlajeni me ujë.
  • Këshillohet të përdoret cdo ditë, për të ulur inflamacionin.