Alta Natura Forma 3 ,45caps

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123220/image_1920?unique=49c9c1d

2,700.00 L 2700.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Integrator ushqimor me bazë agrumesh, alge, wakame ,cassia , falë këtyre përbërsve  arrin të mbaj në ekuilibër peshën trupore. 
  • Griffonia dhe Gymnema kontrollojnë ndjenjën e urisë; Ananasi dhe papaja në përmbajtje nxisin funksionin e tretjes; 
  • Shafrani i Indisë ka veprim antioksidues, 
  • Orthosiphon, Pilosella dhe Çaji jeshil kullojnë lëngjet e trupit.
  •  Garcinia dhe Angjinarja ndihmojnë në metabolizmin e lipideve. 
  • Murrizi dhe Passiflora duket se janë një ndihmë e vlefshme për mirëqenien mendore.
  Përdorimi :
  Këshillohet të merret një tablet 3 herë në ditë përpara vakteve