Nanobebe Silicone Bottles 2 Pack ,270ml - Teal

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89319/image_1920?unique=48e0b70

3,735.00 L 3735.0 ALL 4,150.00 L

3,458.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Biberon nga Nanobebe ,  silikoni .
   • Lehtësisht i përdorshëm nga fëmijët tuaj  edhe praktik në përdorim.
   • Vjen në vëllimin 270 ml, ngjyrë jeshile, paketim dysh.
   • Shishja Flexy është kundër dhimbjes së barkut falë kokës së saj të avancuar prej silikoni me ajrim të trefishtë.
   •  Silikoni ultra i butë, i ngjashëm me gjoksin e bën më të lehtë se kurrë për fëmijën kalimin midis gjirit dhe shisheve.