Gamarde Soin Dermo-Gommant Visage 32ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126027/image_1920?unique=7a6a592

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Scrub i ngurtë dermo-eksfoliant
  • Eksfoliron butësisht fytyrën
  • Ky trajtim solid dermo-eksfolues me kokrra të buta perliti pastron lëkurën e fytyrës nga papastërtitë dhe qelizat e vdekura. 
  • Lëkura është më e lëmuar dhe më e butë, çehrja është me shkëlqim dhe struktura e lëkurës është e rafinuar.