Gamarde Dermo-Shampooing Douche 109ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125988/image_1920?unique=835e63d

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermo-shampo dushi solid
  • Trajtim dushi me shkumë të hollë dhe kremoze
  • Me aloe verën e saj organike dhe vajin biologjik të lulediellit, kjo dermo-shampo e ngurtë dushi mund të përdoret si për trupin ashtu edhe për flokë. 
  • Pa sapun, shkuma e tij e imët pastron në mënyrë perfekte pa cenuar rehatinë. 
  • Lëkura pastrohet dhe ushqehet, si edhe flokët janë të pastër dhe me shkëlqim.