Gamarde Beaute Satinee 100ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125965/image_1920?unique=6075389

3,420.00 L 3420.0 ALL 3,800.00 L

3,166.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Sateni i bukurisë
    • Sublimon lëkurën me një vello sateni
    • Ky trajtim unik, i bazuar në vajra të thatë, përmirëson lëkurën tuaj dhe mbështjell trupin tuaj me një vello sateni. Është i pasuruar me vajra me veti ushqyese dhe zbutëse. Formulimi vegan