Gamarde Baume Ultra Nourrissant 40gr Bio - G453

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125962/image_1920?unique=905a621

900.00 L 900.0 ALL 1,000.00 L

833.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Balsam ultra-ushqyes
    • Riparon këmbët e thata dhe të dëmtuara
    • I certifikuar organik dhe 100% me origjinë natyrale, Balsami Ultra-Ushqyes, i pasuruar me përbërës aktivë mbrojtës dhe riparues, ushqen intensivisht dhe në mënyrë të qëndrueshme këmbët e thata dhe të dëmtuara. Pak nga pak, këmbët rifitojnë butësinë, elasticitetin dhe elasticitetin.