Gamarde Gel Deo Fraicheur Intense 100g Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126000/image_1920?unique=db39fca

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Xhel deodorant për këmbët
    • Ndjenjë e vërtetë freskie
    • I certifikuar organik dhe 100% me origjinë natyrale, i pasur me vajra esencialë organikë gjallërues, Xheli Deodorant Intense Freshness neutralizon aromat dhe ofron një ndjenjë të menjëhershme freskie për të qetësuar këmbët e mbinxehura. Nxitëse dhe gjallëruese.