Gamarde Gel Hygiene Intime Bio 200Gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126001/image_1920?unique=dd474c8

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Xhel për higjienën intime
    • Kujdesi intim pastrues ultra i butë
    • I pasur me Eau de Gamarde les Bains dhe vajra esencialë organikë, xheli i higjienës intime hidraton, mbron dhe qetëson zonën intime. Tepër i butë, pastron dhe respekton pH-në fiziologjike të mukozave më delikate dhe siguron freski të menjëhershme. Hidraton, mbron dhe qetëson zonën intime. Testuar nën kontroll gjinekologjik.