Gamarde Creme a Raser 100g Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125978/image_1920?unique=d7a3990

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Krem rroje
  • Për një rruajtje më afër lëkurës
  • Kremi rroje Gamarde përmirëson rrëshqitjen e tehut, zbut qimen dhe mbron shtresën hidrolipidike të lëkurës. 
  • I pasuruar me përbërës aktivë qetësues, e lë lëkurën të butë dhe të lëmuar për një rruajtje të ngushtë