Gamarde Baume Hydratan Apres Rasage 75ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125961/image_1920?unique=a6b468c

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Balsam hidratues pas rruajtjes
  • Hidraton dhe qetëson ndjenjat e parehatisë
  • I lëngshëm, jo ​​i yndyrshëm dhe freskues, balsami hidratues pas rruajtjes qetëson djegiet e briskut dhe riparon epidermën falë përbërësve aktivë zbutës dhe qetësues. 
  • Hidratues, e lë lëkurën të zhdërvjellët dhe të butë, qetëson ndjesitë e parehatisë për shkak të rruajtjes. Formulimi Vegan