Gamarde Fluide Leger 40g Bio - G602

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125997/image_1920?unique=a64f5ce

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Fluid i lehtë
  • Fluid hidratues i fytyrës për lëkurë delikate
  • Pa yndyrë, Fluidi i Lehtë hidraton dhe qetëson lëkurën normale dhe mikse për një kohë të gjatë. 
  • Hidratues, përmban Acid Hyaluronik me origjinë bimore dhe Vaj Argani me veti zbutëse. Formulimi vegan