Gamarde Creme Ultra Riche 40g Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125977/image_1920?unique=0430ce5

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Krem ultra i pasur
  • Trajtim i pasur me acid hialuronik me origjinë bimore
  • I butë dhe kremoz, kremi ultra i pasur hidraton, ushqen dhe qetëson lëkurën delikate dhe shumë të thatë. 
  • E rimbushur për një kohë të gjatë, epiderma rifiton elasticitetin, butësinë dhe shkëlqimin e saj natyral. Hidratues, përmban Acid Hyaluronik me origjinë bimore. Përmban gjalpë Shea me veti ushqyese dhe mbrojtëse.