Gamarde Deodorant Bille Douceur The Vert Bio 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125982/image_1920?unique=e701aa7

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Deodorant i butë me çaj jeshil
  • Neutralizon aromat dhe lë një aromë delikate
  • Notat e tij të çajit jeshil gjallërojnë lëkurën tuaj dhe lënë një ndjenjë freskie në sqetullat tuaja. 
  • Respekton zonën e brishtë të sqetullave falë virtyteve zbutëse të Mallow Organic. 
  • Formula e tij neutralizon aromat duke e lënë lëkurën të marrë frymë. 
  • Bashkëpunëtor ideal për një prekje aromatike duke respektuar procesin fiziologjik të djersitjes. Pa kripë alumini. Dermoprotektor. 
  • Madhësia e përshtatshme për udhëtime.