Gamarde Deo Bille Douceur Bouquet Fleuri Bio 50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125981/image_1920?unique=00e7639

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Deodorant i butë Roll-on me Buqetë me lule
  • Neutralizon aromat dhe lë një aromë delikate
  • Notat e saj lulesh ju mbështjellin me një aromë delikate dhe lënë një ndjenjë freskie në sqetullat tuaja. 
  • Respekton zonën e brishtë të sqetullave falë virtyteve zbutëse të Mallow Organic. 
  • Formula e tij neutralizon aromat duke e lënë lëkurën të marrë frymë. Bashkëpunëtor ideal për një prekje aromatike duke respektuar procesin fiziologjik të djersitjes. 
  • Pa kripë alumini. Dermoprotektor. Madhësia e përshtatshme për udhëtime.