Gamarde Elixir Dynamsiant 10ml - G634

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125991/image_1920?unique=61ac62a

2,970.00 L 2970.0 ALL 3,300.00 L

2,750.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Eliksiri energjik
    • Efekt i menjëhershëm shtrëngues për konturin e syve
    • Falë Kompleksit Perfecting Eye me efektivitet të provuar të përbërë nga 5 përbërës aktivë bimorë organikë, Acidi Hyaluronik me origjinë bimore, silic dhe kalium të cilët veprojnë në sinergji për një efekt të menjëhershëm tensor dhe dekongestant, Elixir Energizing Gamarde zbut konturin e syve, zvogëlon ënjtjen dhe qarqe të errëta. Formulimi Vegan