Gamarde Creme Change Bebe 100gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125970/image_1920?unique=482f0af

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi për zonën e pelenës
  • Rehaton dhe mbron pjesën e poshtme të foshnjës
  • I testuar dermatologjikisht, i certifikuar organik, 100% natyral, ky krem ​​zbut dhe mbron pjesën e poshtme të foshnjës, parandalon skuqjen dhe qetëson lëkurën tashmë të dobësuar. 
  • Oksidi i zinkut siguron mbrojtje efektive kundër lagështirës dhe fërkimit të pelenave. 
  • Pa aromë të shtuar.