Gamarde Eau Micellaire Bio 200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125989/image_1920?unique=b030509

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Uji i butë Micellar
    • Largon grimin dhe hidraton me një hap
    • Uji Micellar Gentle me aromë delikate eliminon të gjitha llojet e papastërtive ose grimin me një gjest të vetëm duke respektuar lëkurën delikate.