Gamarde Correcteur Anti-Cernes 6ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125967/image_1920?unique=1cfc86c

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Korrigjues kundër rrathëve të errët
    • Kamuflon rrathët e zinj dhe ndriçon sytë
    • Ky korrigjues i fytyrës ndriçon sytë dhe maskon rrathët e errët si dhe defektet e lëkurës blu falë pigmenteve mbuluese me origjinë natyrale.