Gamarde Thermal Water Spray 250ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126032/image_1920?unique=5ee7b3a

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Ujë Gamarde 100 ml
    • Ujë trajtimi qetësues dhe anti-irritues
    • I njohur për vetitë e tij qetësuese dhe anti-irrituese, Uji Termal Gamarde-Les-Bains ofron rehati, mirëqenie dhe butësi për lëkurën delikate. Përsos heqjen e grimit, freskon dhe rehaton në mënyrë natyrale. Formulimi vegan