Gamarde Demaquillant Douceur Yeux 30 ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125980/image_1920?unique=567ede7

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pastrues i butë për grimin e syve
  • Vaj pastrues ultra i butë
  • Formuluar me ekstrakt organik zbutës dhe qetësues të kalendulës i kombinuar me vaj esencial organik tonifikues, mbartës i butë për grimin e syve, organik i certifikuar dhe 100% me origjinë natyrale, heq pafundësisht të gjitha gjurmët e grimit, duke përfshirë edhe hidroizoluesit. 
  • Zona e syve dhe qerpikët ushqehen. Formulimi Vegan