Gamarde Lait Nettoyant Douceur 200ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126008/image_1920?unique=f4e61d2

2,340.00 L 2340.0 ALL 2,600.00 L

2,166.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Qumësht pastrues i butë
  • Pastrues dhe largues i make-up për lëkurë delikate
  • Pastrues i butë dhe heqës make-up i përshtatshëm për lëkurë delikate, të thatë ose të kombinuar. 
  • Ndihmon në eliminimin e të gjitha gjurmëve të papastërtive të grimit dhe e lë lëkurën të pastër, të butë dhe plotë jetë.