Gamarde Pres-Age Fluide Contours 20ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126015/image_1920?unique=c97275b

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Fluidi i kontureve për sytë
  • Tonifikoni konturin e syve dhe buzëve
  • Fluidi i konturit anti-plakje ushqen dhe tonifikon konturin e buzëve dhe syve falë tre përbërësve aktivë: vaji organik i lajthisë dhe vaji anti-plakje i embrionit të grurit i pasur me vitaminë antioksiduese E dhe vaj esencial organik Ylang Ylang. 
  • Shenjat e lodhjes zbehen. Konturet janë të tonifikuara, rrudhat dhe linjat e holla zbuten për një fytyrë të rinovuar dukshëm. Formulimi Vegan