Gamarde Masque Clarifiant 40gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126010/image_1920?unique=aeecf7f

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Maska pastruese
    • Zgjidhje pastruese për lëkurën e yndyrshme
    • Maska pastruese, ultra e freskët dhe pastruese, thith sekrecionet e tepërta dhjamore dhe eliminon papastërtitë. Sinergjia e vajrave esencialë organikë astringent dhe pastrues. Formulimi Vegan