Gamarde White Effect Creme De Jour 40gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126034/image_1920?unique=02c4065

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Trajtimi zbardhues i ditës
  • Me kompleks ndriçues GWE® me origjinë bimore
  • Ideale për lëkurën pa jetë dhe/ose me njolla ​​kafe (imperfeksione pigmentare). 
  • Kompleksi i çertifikuar organik GWE® ndriçues i cili redukton prodhimin e melaninës përgjegjëse për njollat. Lëkura është e barabartë dhe shkëlqimi i saj ringjallet. Madhësia dhe intensiteti i njollave kafe janë zvogëluar për 100% të njerëzve që e kanë testuar atë.
  • Formulimi vegan