Gamarde White Effect Creme De Nuit 40gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126035/image_1920?unique=13a7e03

3,150.00 L 3150.0 ALL 3,500.00 L

2,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Trajtimi i rrezatimit të natës
    • Me kompleks ndriçues GWE® me origjinë bimore
    • Ky trajtim nate është ideal për të ringjallur shkëlqimin e lëkurës pa jetë dhe/ose me njolla kafe (imperfeksionet pigmentare). Formula e tij përmban kompleksin e çertifikuar organik të ndriçimit GWE®, i cili redukton prodhimin e melaninës përgjegjëse për njollat. Lëkura juaj është rrezatuese, njollat ​​tuaja të zbehura, çehrja juaj është e barabartë. Formulimi vegan