Gamarde Creme Reconfort Atopic 40g Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125973/image_1920?unique=c6b24de

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Krem rivitalizues
    • Zbut skuqjen dhe ndjenjat e parehatisë
    • I testuar dermatologjikisht, ky krem, i destinuar për lëkurë mjaft të thatë të ndjeshme dhe/ose me prirje atopike, hidraton, qetëson skuqjen dhe ofron një ndjenjë freskie dhe rehati. Lëkura është e riparuar dhe më pak reaktive. Pa aromë të shtuar. Formulimi Vegan