Gamarde Nettoyant Reconfort Atopic 100ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126013/image_1920?unique=57c69fc

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Pastrues i butë
    • Pastrues me teksturë mes ujit dhe qumështit
    • I testuar dermatologjikisht, largon make-up dhe papastërtitë. Tekstura e saj unike, mes ujit dhe qumështit, pastron, qetëson skuqjen dhe ndjenjat e acarimit duke respektuar ekuilibrin e lëkurës. Pa aromë të shtuar. Formulimi Vegan