Gamarde Apres Shampooing Douceur 200g Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125957/image_1920?unique=00420f7

1,800.00 L 1800.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Balsam i butë
  • Trajtim bukurie për flokët
  • Një trajtim i vërtetë bukurie, balsam i butë është i pasuruar me vaj vegjetal të kokrrave të kajsisë. 
  • Ai shkrifton, ndriçon, ushqen dhe zbut flokët. Formulimi vegan