Gamarde Shampooing Nourrissant 500ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126021/image_1920?unique=0581c35

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampo ushqyese
  • Ushqyes afatgjatë për flokët e thatë dhe të dëmtuar
  • I destinuar për flokë të thatë, kjo shampo ushqen flokët tuaj falë virtyteve të mjaltit të akacies dhe ujit qetësues të burimit termal Gamarde-Les-Bains. Të zhdërvjellët dhe me aromë delikate, ato shkëlqejnë nga bukuria. Formuluar me një surfaktant me origjinë natyrale dhe me respekt për lëkurën e kokës nga kokosi.

  Formula organike e certifikuar – Paketim që përmban të paktën 90% material të ricikluar dhe 100% të riciklueshëm