Gamarde Shampooing Eclat 500ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126020/image_1920?unique=f7fdbb5

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampo Radiance
  • Ringjall shkëlqimin e flokëve pa jetë
  • I destinuar për flokë pa jetë, ringjall shkëlqimin e flokëve tuaj falë vetive gjallëruese të Aloe Verës dhe ujit termal qetësues të Gamarde-Les-Bains.
  •  Të zbukuruara, janë të buta, me shkëlqim dhe të lehtë për t'u krehur. Formuluar me një surfaktant me origjinë natyrale që rrjedh nga kokosi, me respekt për lëkurën e kokës.

  Formula organike e certifikuar – Paketim që përmban të paktën 90% material të ricikluar dhe 100% formulim vegan të riciklueshëm