Gamarde Shampooing Tonifiant 500ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126023/image_1920?unique=dc0fd99

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampo tonifikuese
  • Freski dhe butësi dedikuar flokëve të yndyrshëm
  • Jepini flokëve tuaj freski dhe butësi falë vetive tonifikuese të kësaj shampo, organike e certifikuar dhe 99% me origjinë natyrale, që përmban mente dhe ujë termal qetësues Gamarde les Bains. Formuluar me një surfaktant me origjinë natyrale që rrjedh nga kokosi, me respekt për lëkurën e kokës.

  Formula organike e certifikuar – Paketim që përmban të paktën 90% material të ricikluar dhe 100% formulim vegan të riciklueshëm