Gamarde Creme Dermonagre 40gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125971/image_1920?unique=d1096a6

3,600.00 L 3600.0 ALL 4,000.00 L

3,333.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Trajtimi me dermamonagra
    • Ushqyen, tonifikon, disbalancat hormonale
    • I dedikuar për lëkurën mature me mungesë ushqimi dhe tonifikimi, me çekuilibër hormonal (para menopauzës, pas menopauzës, etj.), ky trajtim i pasur kundër plakjes përmban vajra organikë të zbutjes së Borage dhe Aguliçe mbrëmje të pasura me acide yndyrore. Lëkura ushqehet, rifiton vitalitetin dhe rehatinë.