Holle Blueberry Banana Porridge Goat

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124520/image_1920?unique=3a6b24d

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Drithër organike me qumësht dhie, banane dhe boronicë.
    • E përshtatshme për fëmijë mbi 6 muaj.