Holle Raspberry Banana Porridge Goat

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124521/image_1920?unique=b99f121

1,080.00 L 1080.0 ALL 1,200.00 L

1,000.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

      • Drithër organike me qumësht dhie, banane dhe mjedër.
      • E përshtatshme për fëmijë mbi 6 muaj.