TylolHot Pediatric ,12 bustina

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88757/image_1920?unique=6da3c5f

0.00 L 0.0 ALL 30.00 L

30.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Tylol Hot përmban paracetamol, pseudoefedrinë HCl dhe Klorfeniraminë që përdoret për trajtimin e simptomave të ftohurës dhe gripit. 
  • Ka veti analgjezike duke lehtësuar dhimbjen dhe ul temperaturën.
  •  Pseudoefedrinë lehtëson kongjestionin nazal në hundë me sekrecione ndërsa Klofeniramina minimizon simptomat e alergjisë dhe mbindjeshmërinë e syve.

  • Kujdes!!! Cmimi më lartë , është për njësinë bustinë .